Docent dienstverlening en producten
Algemene informatie
Begeleid jij leerlingen graag in de rollen als ontdekker, ontwerper en ondernemer? Bij het profiel dienstverlening & producten (D&P) worden vmbo-leerlingen voorbereid op verschillende mbo opleidingen. Heb jij ervaring met het aannemen en organiseren van activiteiten voor een opdrachtgever? Vind jij het leuk om leerlingen te leren hoe zij multimediale producten maken? Zet jij je vakkennis graag in om een nieuwe generatie professionals te inspireren en te motiveren? Dan zoeken wij jou! Voor een middelbare school in Zuid-Limburg zijn wij per direct tot minimaal de zomervakantie op zoek naar een docent dienstverlening & producten voor 0,6 fte.
Functie informatie
In het schilderachtige Zuid-Limburg, waar de Maas rustig door het landschap slingert zijn we op zoek naar een bevlogen docent Dienstverlening en Product. Voor een vacature tot minimaal het einde van het schooljaar zoeken we iemand die niet alleen kennis en kunde bezit, maar ook de passie om dit op inspirerende wijze over te brengen op onze leerlingen.
De school staat bekend om haar warme en betrokken sfeer. Hier draait alles om de ontwikkeling van de leerlingen, waarbij jij zorgt voor een optimale combinatie van theorie en praktijk. Het is een kleinschalige vmbo school. D&P wordt gegeven aan onder- en bovenbouw klassen van basis tot TL. Jouw inzet zal voornamelijk in de bovenbouw zijn.
Als docent Dienstverlening en Product zal je een cruciale rol spelen in het begeleiden van de leerlingen naar hun toekomstige beroep. Jij gaat hen meenemen in de wereld van dienstverlening en hen de fijne kneepjes van het vak bijbrengen. Je lessen zullen variëren van praktijkgerichte opdrachten tot theoretische onderbouwing, waarbij je altijd de verbinding maakt met de leefwereld van de leerlingen.
Vind jij het leuk om leerlingen te leren hoe zij multimediale producten maken? Zet jij je vakkennis graag in om een nieuwe generatie professionals te inspireren en te motiveren? Dan zoeken wij jou! De omvang is 0,6 fte. Ben je minder uren beschikbaar? Dan komen we ook graag met je in contact.
Wat wij vragen
✓ Je hebt een onderwijsbevoegdheid; Bij voorkeur D&P bevoegdheid en anders affiniteit met D&P
✓ Je bent vanaf de start van het schooljaar beschikbaar
✓ Je hebt affiniteit met de doelgroep vmbo en bent pedagogisch en didactisch vaardig
✓ Je bent een teamspeler die goed kan samenwerken, maar ook zelfstandig initiatief neemt
✓ Je weet met een positieve en motiverende houding, leerlingen te inspireren
Wat wij bieden
✅ Een aanstelling voor 0,6 fte tot de zomervakantie. Bij een match is er eventueel uitzicht op uren voor volgend schooljaar.
✅ Secundaire arbeidsvoorwaarden conform cao VO
✅ Goede pensioenregeling bij Stipp
✅Een tijdelijke aanstelling met kans om jezelf te ontwikkelen. Verlenging is bespreekbaar bij goed functioneren
✅ Gedurende de opdracht persoonlijke begeleiding door de Roler adviseur in jouw regio
Sollicitatieproces
Wanneer je nieuwsgierig bent naar deze kans mag je contact opnemen met Chiel Boot. Dit kun je doen door te mailen 📧 naar chielboot@roler.nl. Je mag ook bellen 📞 of een WhatsApp ⌨️ sturen naar 06 83 50 14 84.
Wanneer we met elkaar gesproken hebben en de praktische zaken hebben doorgenomen, plannen we een kennismakingsgesprek in, dit kan zowel bij ons op locatie in Den Bosch, als je wat ver moet reizen, via MS Teams. Naast het kennismaken zijn wij daarna uiteraard benieuwd of je de geschikte kandidaat bent en of we deze school blij kunnen maken met jou als docent én collega. Neem gerust contact op, we komen er samen vast uit. We zien je appje, mailtje of belletje graag tegemoet!